Trases

Mūsu slēpošanas trases ir aprīkotas ar diviem enkura tipa pacēlājiem, slēpotājiem un snovotājiem pieejami astoņi dažādi nobraucieni ar garumu no 250m līdz 700m, pieejama kameršļūkšanas (tūbingu) trase, kā arī atsevišķa nogāze, kas paredzēta braukšanai ar ragavām.

Nobraucienu kopējais garums sasniedz 1450m, bet augstuma starpība ir vairāk kā 70m, kas nozīmē, ka Mežezera kalns ir viens no augstākajiem Latvijā pēc augstuma starpības.

Šeit labi jutīsies ikviens – gan iesācēji, gan mierīgu nobraucienu mīļotāji, gan arī pieredzējuši slēpotāji un snovobordisti. 

Mežezera lielāko nogāzi kalnu slēpotāji iesaukuši par Melno kalnu. Ne bez pamata, jo trase ir augsta, stāva un ar 300m garu nobraucienu. Šī trase ir piemērota tiem braucējiem, kuri slēpo vai snovo augstā vai profesionālā līmenī. 

Mierīgo nobraucienu mīļotājiem Mežezers piedāvā vienu no garākajiem nobraucieniem Latvijā – aptuveni 700 metrus garš, lēzens nobrauciens pa zilo, tautā saukto “C trasīti”,  kura ļaus izbaudīt apkārt esošo dabu un slēpošanas prieku.

Atvērto nogāžu skaits ir atkarīgs no sniega apstākļiem un var mainīties atkarībā no sniega un laikapstākļiem. Pacēlāji darbojas atkarībā no laikapstākļiem un apmeklētāju skaita.

 

 

 

Pacēlāja biļešu cenas