Mežezerā pieejama publiskā pludmele Odzes ezera krastā

Pludmalēs izvietota ģērbtuve, soliņi un labierīcības. Iekārtots futbola, basketbola un volejbola laukums. Iebraucot teritorijā, labajā pusē atrodas bezmaksas autostāvvieta. Līdz ar peldsezonas atklāšanu pludmalē iespējams iznomāt laivas un SUP dēļus, makšķerēt kā arī, iepriekš vienojoties, piebraukt ar savu auto vai kemperi, izvietot teltis, piknika un grilla vietas, braukt ezerā ar savu laivu vai ūdensmoci, rūpējoties par atpūtnieku un peldētāju drošību. Jāņem vērā, ka pludmalē nedrīkst peldēties ar mājdzīvniekiem un pa atpūtas zonu bez atļaujas braukt ar auto.

 

Agnese: “Laba vieta, kur aizbraukt peldēt, kad Daugavā ir nolaists ūdens. Ūdens tīrs, ir kur pārģērbties, soliņi, kur pasēdēt.”

Atgādinām, ka vecās, sagruvušās atpūtas kompleksa ēkas nav pieejamas apmeklētājiem un pa sagruvušajām celtnēm nepiederošām personām ir aizliegts pārvietoties. Atrašanās nepabeigtajās un sagruvušajās kompleksa ēkās ir bīstama un apdraud dzīvību. 

SIA “Viesmīlība Mežezers” nav atbildīga par kaitējumiem, zaudējumiem, traumām, ko izraisījusi apmeklētāja nolaidība, uzmanības trūkums, nevērība, savu spēju pārvērtēšana, veselības problēmas vai šo noteikumu neievērošana, tostarp par kompleksu atbildīgo personu norādījumu neievērošana.