Piedāvājam telpas un banketu zĀLI

  • Viesu nams “Mežezers” vasarā piedavā vietu bērnu nometņu organizēšanai, nodrošinot pilnu servisu – nakšņošana, ēdināšanas pakalpojumi, medmāsa un apsardze. Viesu nams “Mežezers” kopā ar pieaugušajiem var izvietot 70 cilvēkus. Ja vienošanās par nometni tiek noslēgta sešus mēnešus iepriekš vēl varam piedāvāt 30 papildus vietas.
  • Mežezers teritorijā ir iespējama sporta spēļu/korporatīvo pasākumu organizēšana līdz 3000 cilvēkiem. Gultas vietas ir pieejamas 70 cilvēkiem, telšu vietas līdz 3000.
  • Teritoriju un telpas cauru gadu ir iespējams noīrēt privātajiem korporatīvajiem pasākumiem un svinībām, tuklāt mežezera restorāns piedāvā sagatavot ēdienus vai uzkodas banketa galdiem vai citiem pasākumiem mūsu telpās.
  • Mežezerā ir notikušas sporta spēles 1000 cilvēkiem. Vasarā norisinās MTB maratons un Drosmes skrējiens,  kuros piedalās 800-1000 cilvēku. Tāpat katru gadu notiek bērnu vasaras šaha nometne, kur pieredzējušu treneru pavadībā bērni apgūst pirmos gajienus šahā, kā arī paaugstina savu kvalifikāciju. Ik vasaru tiek organizētas radošās, sporta un valodas programmu nometnes, kuras oganizē biedrība ,,Aktīvists”.

 

Vēlies pie mums organizēt pasākumu?