Svētkos uzdāvini nekļūdīgi labāko dāvanu –  Mežezers dāvanu karti! 

Jūs varat iegādāties dāvanu kartes dažādu pakaplojumu iegādei Mežezers sporta un atpūtas kompleksā. Tā ir lieliska dāvana, kas noteikti iepriecinās ikvienu ziemas sporta un atpūtas cienītāju! 

Jums tikai jāizvēlas dāvanu kartes vērtība un to varat iegādāties Mežezers viesu nama kasē vai jāiesniedz pieteikums mezezers.info@gmail.com un, pēc rēķina apmaksas, mēs nosūtīsim Jums dāvanu karti uz elektronisko pasta adresi.

Dāvanu kartes vērtību var izmantot pakāpeniski līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām, saglabājot svētku sajūtu ilgāk!

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus Viesmīlības Mežezers sniegtos pakalpojumus, izņemot ēdināšanu. Norēķināties ar dāvanu karti drīkst par kalna pacēlāja biļeti, inventāra nomu, nakšņošanu, pirti vai instruktora pakalpojumiem. 

Dāvanu kartes derīguma termiņš – 6 mēneši no iegādes brīža un to nav iespējams pagarināt.

Dāvanu karti nevar samainīt pret skaidru naudu.

SIA Viesmīlība Mežezers neatbild par zaudējumiem, kas radušies datu noplūdes rezultātā lietotāja neuzmanības dēļ. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Šīs kartes kopēšana, pavairošana un nelikumīga izmantošana ir aizliegta un tiek pielīdzināta naudas viltošanai. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu mezezers.info@gmail.com vai zvaniet pa tālr. +371 26411213.